Потужність, к.с.
Колісна формула
Кількість циліндрів
Блокування диференціалу
Гідропідсилювач керма
Сортування

Мінітрактори

Міні трактор ДТЗ

Міні трактор Dongfeng

Міні трактор DW

Мінітрактор JINMA

Міні трактор Т Сінтай ( Xingtai)

Мінітрактор CHERY

Мінітрактор БУЛАТ

Мінітрактор ХТЗ

Результат 1. 53 із 53

Сучасні міні трактори- це багатофункціональна техніка, яка здатна досить швидко та ефективно здійснювати обробіток сільськогосподарських угідь, витрачаючи при цьому досить невелику кількість палива, що дуже актуально в сучасних умовах господарювання.

Ми пропонуємо мінітрактори китайського та українського виробництва, потужністю від 12 до 80 кінських сил.

Міні трактори із китаю дуже широко відомі і досить популярні серед споживачів. Це зумовлено досить невисокою ціною а також довговічністю і витривалістю даної техніки.

Універсальний навісний механізм китайських міні тракторів дозволяє використовувати із ним навісне обладнання для обробітку присадибних ділянок, садків. Дуже часто міні трактор китайського виробництва можна побачити серед техніки, яку використовують комунальні служби.

Якщо говорити про найпопулярніші марки міні тракторів китайського виробництва, то слід звернути увагу на такі марки: мінітрактори Донг Фенг, міні трактори Джинма, міні трактори Сінтай. Останнім часом набули поширення міні трактори ДТЗ. Це сучасні модернізовані мінітрактори китайського виробництва, які постачаються на Україну підприємством ДТЗ.

Приємно відмітити також досить велику популярність міні трактора ХТЗ українського виробництва. Обираючи постачальника міні техніки зверніть увагу на те, що придбавши мінітрактор у нас Ви автоматично отримуєте гарантію на міні трактор, постійно діючу знижку на навісне обладнання для міні тракторів, сервісне обслуговування, а також безкоштовну доставку міні трактора у будь-яку точку України.

Якщо Вас зацікавили міні трактори із Китаю або міні трактор ХТЗ зателефонуйте нам та отримайте кваліфіковану консультацію з питань придбання міні техніки.