Потужність, к.с.
Колісна формула
Кількість циліндрів
Блокування диференціалу
Гідропідсилювач керма
Сортування

Мінітрактор БУЛАТ

Результат 1. 5 із 5

Мінітрактор Булат представляє з себе універсальну сільськогосподарську техніку. Двигун, на якому він працює, трициліндровий, дизельний. Використане рідинне охолодження, що є вельми ефективне. Маса техніки понад тонну, тому вона цілком придатна для великого спектру сільськогосподарських робіт, від обробітку грунту та підготовки її до посіву, до догляду за врожаєм. Маневрений і функціональний, він може впоратися навіть з тією роботою, яка не під силу простому трактору. Розглянемо декілька моделей, що пропонує наша компанія більш детально.

  • Мінітрактор Булат 240 - це оптимальне придбання для власників фермерських господарств, який виконує ті ж функції, що і звичайний трактор, використовуючи відповідне обладнання. Мінітрактор Булат 240 дуже витривалий і надійний, через якість своєї збірки, який здатний виконувати повний комплекс робіт в полі, на фермі, на садовій ділянці, тобто скрізь, де виникає необхідність в тяговій і підйомній силі. Мінітрактори, здатні виконувати роботу там, де не в змозі впоратися великий трактор. Варто відзначити високий дорожній просвіт мінітрактора Булат 240, який дозволяє не наносити шкоди високим культурам (буряках, картоплі, зерновим і т.п) при їх обробці.
  • Як більш вдосконалена версія свого попередника, мінітрактор Булат 244.4 більш функціональна й універсальна модель. Характеристики трактора дозволяють йому обробляти досить великі за площею землі, чому сприяє дизельний двигун, що охолоджується вигідною рідинною системою. Є механізована коробка перемикання передач, яка спрощує управління даною сільськогосподарською технікою. Маневреність дозволяє застосовувати мінітрактор в самих нестандартних ситуаціях, причому цей показник робить мінітрактор набагато більш вигідним у порівнянні з великогабаритним. 
  • Для великих земельних площ  мінітрактор Булат 354 виявиться найоптимальнішою машиною. Потужність його складає 35 к.с. Його можна використовувати як надійного помічника для посадки рослин, збирання врожаю, розподілу по полю добрив і води, пресування соломи та іншого. Як і інші міні трактори, ця модель дозволяє економити на паливі за рахунок низького споживання енергії. З очевидних переваг трактора слід зазначити можливість роздільного блокування коліс, повний привід, вкрай вигідну систему охолодження внутрішніх механізмів.  

«DreamАгросервіс»
м.Житомир
(097) 648-37-62