Потужність, к.с.
Колісна формула
Кількість циліндрів
Блокування диференціалу
Гідропідсилювач керма
Сортування

Мінітрактор DW

Результат 1. 15 із 15

При виборі постачальника мінітрактора не забувайте про те, що наша компанія здійснює доставку мінітракторів БЕЗКОШТОВНО по Україні, а також надає гарантію та сервісне обслуговування техніки!

Міні трактори DW з'явилися на нашому ринку кілька років тому. За цей час вони зарекомендували себе дуже добре. Великий плюс міні тракторів ДВ - доступна ціна в порівнянні з аналогами.

  • Найменший серед мінітракторів DW - мінітрактор DW 120. Трактор ДВ 120 - це пасовий мінітрактор потужністю 12 кінських сил. Дана модель мінітрактора оснащена одноциліндровим дизельним двигуном.
  • Далі по потужності йде модель DW 224. Мінітрактор ДВ 224 - малогабаритний трактор потужністю 22 к.с. з гідропідсилювачем керма і приводом 4х4.
  • Якщо ви шукаєте мінітрактор потужністю 24 к.с. і типом приводу 4х2 - міні трактор DW 240АТ дуже вдалий варіант. Такий малогабаритний трактор має потужність 24 кінських сили і 3-х циліндровий дизельний двигун. Також міні трактор ДВ 240 АТ оснащений компресором і має дуже зручне сидіння.
  • Повнопривідний міні трактор потужністю 24 кінських сили і двоциліндровим двигуном - трактор DW 244A. Такий же за потужністю, але з 3-х циліндровим двигуном міні трактор ДВ 244AT. Міні трактор DW 244AN має потужність 24 л.с., комфортне сидіння, компресор і електронну панель приладів. Трактор DW 244AQ відрізняється від останнього розміром шин і масою.
  • У лінійці міні тракторів DW є також моделі мінітракторів з кабіною. Міні-трактор DW 244AC - має потужність 24 л.с., гідропідсилювач керма, комфортне сидіння, кабіну з опаленням, а також гідропідсилювач керма.
  • 35 коней, комфортну кабіну з опаленням і гідропідсилювач керма має мінітрактор DW 354AC. Міні трактора ДВ 354 оснащені 4-х циліндровим дизельним двигуном.

Завдяки великому вибору моделей мінітракторів ДВ кожен покупець може знайти для себе потрібну модель в цій лінійці.

Трактори DW обладнані універсальним навісним механізмом. Тому знайти підходяще навісне обладнання для них не складе труднощів.

Якщо Вас зацікавив міні трактор DW зателефонуйте нам або відвідайте наш виставковий майданчик.

Нагадуємо, що замовляючи мінітрактор у нас Ви отримуєте БЕЗКОШТОВНУ доставку по Україні, а також постійно діючу знижку на навісне обладнання.

«ДрімАгросервіс»
м.Житомир
(097) 648-37-62