Потужність, к.с.
Колісна формула
Кількість циліндрів
Блокування диференціалу
Гідропідсилювач керма
Сортування

Мінітрактор JINMA

Результат 1. 3 із 3

Завод Jinma - один з лідерів світового тракторобудування, який своїми новітніми розробками та постійним вдосконаленням своєї продукції «погрожує» витіснити визнані світові марки. Міні трактор Jinma поставляється в більш ніж 80 країн і користується великою популярністю.

В процесі есплуатації на просторах України міні трактори Jinma одразу перехопили лідируючі позиції у інших тракторів за свої беззаперечні переваги:

  • окремий бак для мастила гідравлічної системи;
  • має не тільки гідровихід обладнаний швидкорозривною муфтою (як в тракторах Foton) а ще й гідровхід, також обладнаний швидкорозривною муфтою;
  • електрична розетка для причіпного обладнання;
  • універсальна електрична розетка (наприклад, для зарядного пристрою на мобільний телефон, електричний компресор та ін.);
  • датчик мотогодин (що дуже важливо для визначення витрат палива на 1Га роботи);
  • найпотужніший електростартер з редуктором (з представлених в Україні тракторів в цьому класі, що дає більший обертовий момент при запуску дизельного двигуна, особливо в холодну пору року);
  • вимикач мінусового контакту аккумулятора;
  • зручна, зрозуміла панель перемикачів з підсвіткою вночі.

Лінійка тракторів даної торговельної марки представлена в різноманітному асортименті, від міні-тракторів до моделей потужністю в 125 к.с.

В нашому каталозі моделей мінітракторів з цінами представлені самі популярні серед вітчизняних фермерів моделі тракторів Jinma.

Трактор Jinma 240 і Jinma 244 оснащені чотиритактним дизельним двигуном потужністю 24 к.с. Трактори мають гідропідсилювач керма й відрізняються легкістю в експлуатації. Такі моделі відмінно підходять для робіт на невеликій земельній ділянці. Використовуючи додаткове навісне обладнання, ви зможете значно розширити функції трактора.

Гарними технічними показниками володіє універсальний трактор Jinma 354. Техніка призначена для виконання широкого спектру сільськогосподарських робіт, таких як обробка ґрунту, посів, збирання різних культур, а також для транспортних операцій. Модель відрізняється високою продуктивністю, у той же час трактор дуже економічний.

Трактор Jinma 404 має вертикальний чотиритактний дизельний двигун з водяним охолодженням. Потужність двигуна в 40 к.с. дозволяє використовувати техніку для різних сільськогосподарських робіт, від оранки землі до збирання врожаю й застосування для робіт з прибирання територій.

Яку б модель трактора Jinma ви не вибрали, він стане прекрасним помічником на будь-якій земельній ділянці й значно спростить роботи у Вашому господарстві.