Потужність, к.с.
Колісна формула
Кількість циліндрів
Блокування диференціалу
Гідропідсилювач керма
Сортування

Мінітрактор T

Результат 1. 6 із 6

Міні трактор Сінтай - найбільш відомий китайський трактор, що має дизельний двигун з безпечним електростартерним пуском, триточечний навісний механізм, ВВП (вал відбору потужності) з швидкістю обертання 540 об/хв, роздільні гальма, понижені передачі. Такий трактор може орати, культивувати, боронувати, мульчурувати (культивувати грунтофрезою) саджати та викопувати картоплю, сіяти зернові та овочеві культури, перевозити вантаж до 1,5т та ін.

Мінітрактори Сінтай виготовляються на заводі, який спеціалізується на мінітракторах потужністю до 30 к.с., у Китаї. Уже більше 40 років Сінтай випускає продукцію, яка добре зарекомендувала себе на ринку сільгосптехніки й експортується в багато країн світу. Мінітрактори даної торговельної марки пройшли сертифікацію у Китаї й успішно адаптовані для роботи в наших умовах.

Мінітрактори Хingtai з самого початку виробництва випускаються під девізом: краща якість для збереження гарної репутації в споживачів. І це цілком виправдано. Китайські трактори Сінтай мають міцну конструкцію й виготовляються з використанням найсучаснішого встаткування.

Лінійка Сінтай включає широкий модельний ряд. Ознайомитися з ціною й придбати дану техніку ви можете на нашому сайті.

  • Трактор Сінтай 160 має потужність 16 л.с. Міні трактор Сінтай відмінно підходить для робіт на ділянці до 3 гектар. До даної моделі трактора агрегується різноманітне навісне обладнання, таке як плуг, сінокосарка, грунтофреза, сівалка, гідравлічний причіп.
  • Потужніший трактор Сінтай 200. Трактор економічний і простий у експлуатації. Використовуючи дане обладнання, ви зможете значно спростити роботи з обробітку ґрунту, догляду й збирання врожаю. Потужність міні-трактора становить 20 к.с.
  • Модель трактора Сінтай 220 оснащена вертикальним чотиритактним дизельним двигуном з водяним охолодженням. На відміну від попередніх моделей техніки мінітрактор Сінтай має меншу вагу й більшу потужність – 22 к.с.
  • Кращими показниками потужності володіють моделі Сінтай 240 і Сінтай 244. Потужніший двигун і різноманіття навісного обладнання дозволяють виконувати повний комплекс сільськогосподарських робіт, використовуючи дану техніку. А також використовувати її для перевезення вантажів, заготовки сільськогосподарської продукції і т.д.

Який би міні трактор Сінтай Ви не вибрали, він стане прекрасним помічником на Вашій земельній ділянці. Придбати трактор Сінтай Ви можете на нашому сайті. Економічність, висока ефективність, більша тягова сила – усе це техніка Сінтай. Трактор допоможе впоратися з усіма земельними роботами й збереже Ваше здоров'я.