Країна виробник
Стан
Сортування

Навісне для мінітракторів

Борони

Граблі

Грунтофрези

Копалка до мінітрактора

Картопесаджалки

Косарки

Культиватор

Обприскувачі

  • 19 391 грн. ($700) Обприскувач 200л
  • 20 222 грн. ($730) Обприскувач 400л

Плуги для міні трактора

Прес-підбирач

  • 114 543 грн. ($4,135) Прес підбирач

Сівалки для міні тракторів

Комунальне господрство

Комплектуючі до обладнання

Результат 1. 65 із 65

Якщо у Вас є мінітрактор або мотоблок, тоді придбання навісного обладнання - питання першої важливості. Адже навіть сама потужна сільськогосподарська техніка мало що означає без навісного обладнання. Завдяки тому, що навісне обладнання користується великою популярністю серед покупців, виробників даного обладнання з кожним роком з'являється все більше і більше. Плюс до всього з кожним роком навісне обладнання стає все більш різноманітним і вдосконалюється.

Що стосується виробників навісного для тракторів, найбільш популярним визнано польське навісне обладнання, українське навісне обладнання, а також китайське навісне обладнання.

Давайте більш детально розглянемо яке саме навісне обладнання користується найбільшим попитом серед користувачів сільськогосподарської техніки.

Плуг для міні трактора - навісне обладнання яке призначене для орання грунту перед посівом або посадкою культур. Після спахування дуже часто використовують ще один дуже популярний вид навісного обладнання - культиватори. За допомогою культиватора можна розпушити грунт, а також виробляти просапку деяких культур в період їхнього росту.

Великою популярністю серед власників сільгосптехніки користуються грунтофрези. Грунтофреза - тип навісного обладнання який використовується для розпушування грунту. Дуже часто дане обладнання використовують замість плуга. Також дуже часто для обробітку землі використовують дискові борони різних розмірів.

Дуже зручне, практичне сучасний винахід для мінітехніки - саджалка для картоплі. Також є у продажу картопллекопалки, які використовуються для викопування картоплі.

Також дуже великим попитом користуються сінокосарки. Косарки бувають роторного і сегментного типу. Для збору та ворошіння сіна не забудьте придбати граблі - ворушилки, використовуючи які можна збирати сіно у валки.

Досить недавно на ринку навішування з'явилися зернові та овочеві сівалки для мінітракторів. Завдяки невеликій вартості і практичності дана навішування стає все більш і більш популярною серед користувачів.

Для обприскування сільськогосподарських культур використовують обприскувачі навісні польського виробництва. Вони можуть бути різних розмірів, а також можуть мати різний розмір бака.

Копалка до мінітрактора - відмінний помічник у північних регіонах нашої країни, де вирощують гарні врожаї картоплі.

Ми стежимо за новинками, які з'являються на ринку навішування в Україні. Завдяки цьому асортимент товарів в нашому інтернет - магазині постійно оновлюється.

Якщо Ви шукаєте навісне Житомир, зверніть увагу на наші ціни - вони Вас приємно порадують. Також ми здійснюємо доставку своїм транспортом в такі регіони як навісне Вінниця, навісне обладнання Київ, навішування Хмельницький та ін. У більш віддалені регіони ми доставляємо навісне обладнання, використовуючи служби доставки.

Також у нас існує гнучка система знижок для постійних покупців. Сучасне навісне обладнання здатне задовольнити вимоги всіх без винятку користувачів сільгосптехніки і допоможе Вам здійснювати поставлені завдання ще швидше і якісніше.

Для отримання більш докладної інформації щодо навісного обладнання для міні трактора дзвоніть нам за тел: 098-318-42-02!