Країна виробник
Стан
Сортування

Борони

Результат 1. 5 із 5

Борони використовуються як знаряддя для поверхневого обробітку грунту і догляду за сільськогосподарськими рослинами. Значно полегшують догляд за присадибною ділянкою зі значною економією часу. Борони за конструкцією робочих органів поділяють на зубові і дискові.

У зубових боронах робочими органами є загострені на нижньому кінці прямі сталеві зуби квадратного, круглого, прямокутного або ромбовидного перерізу, а також зуби у вигляді лап (борони з лапчастими зубами) або плоских зігнутих пружин (пружинні борони).

Робочий орган дискової борони являє собою сферичний увігнутий сталевий диск, який встановлюють під певним кутом до лінії руху.

Якщо Ви маєте малопотужну техніку ( 6 к.с.), тоді можете розглянути борону зубову ЗОР 0,7 з шириною захвату 0,72 м, гибина обробки 2-4 см, для мінітракторів 12-16 к.с.  роздивіться борону 12-дискову з шириною захвату 1,1 м та глибиною обробки до 10 см. Для більш потужних мінітракторів від 40 к.с. обирайте борону 18-дискову з шириною захвату 1,7 м, глибиною обробки до 12 см.

Більш детальну інформацію дивіться на нашому сайті або телефонуйте:

098-318-42-02!

«ДрімАгросервіс»

м.Житомир