Країна виробник
Стан
Сортування

Картоплекопалки

Результат 1. 7 із 7

Серед сучасного навісного обладнання почесне місце займає копалка для мінітракторів. Така популярність дуже просто пояснюється - кожен житель нашої країни має хоча б маленьку присадібну ділянку, на якій обов'язково садить картоплю. Картоплю часто вирощують не тільки для своїх потреб, а й для продажу.

Якщо Вам необхідно швидко і якісно зібрати урожай картоплі, копалка до міні трактора - це саме те, що потрібно.

Виробники навісного обладнання постійно винаходять нові картоплекопалки. Завдяки цьому для того, щоб використовувати копалку до мінітракторів достатньо потужності 12 кінських сил. Навіть найменші міні трактори можуть використовувати картоплекопалки.

Копалки до міні трактора бувають двох видів: вібраційні та транспортерні.

Копалка вібраційного типу підкопує картоплю і витрушує його за рахунок вібрації.

Копалка до мінітрактора транспортерна складається з ножа, який підкопує картоплю і транспортера. Проходячи по транспортеру картопля відділяється від частинок землі і бур'янів.

Копалки транспортерного типу більш продуктивні і зручні в експлуатації. Але для їх використання як правило потрібен міні трактор потужністю 20 і більше кінських сили.

Якщо говорити про те, як вибрати виробника копалок, то тут перше місце в списку займають копалки до міні трактора польського виробництва. Трохи дешевше копалки українського виробництва. Вони як правило підходять для міні тракторів потужністю від 12 кінських сил.

Для тих хто має міні трактор потужністю 24 і більше кінських сили дуже вдалим придбанням стане копалка до міні трактора дворядна. Дворядні копалки виробляються в Польщі і за багато років експлуатації зарекомендували себе як надійне навісне обладнання для міні тракторів. Дворядна копалка як правило складається з двох транспортерів. Вони приводяться в рух валом відбору потужності трактора. Якщо використовувати такі копалки для картоплі то процес збору врожаю прискорюється в кілька разів і перетворюється на задоволення.