Публікації

Косарка роторна у ЛуцькуРоторна косарка -  ідеальний агрегат для фермера.

Сучасне навісне обладнання для міні трактора дозволяє використовувати міні трактор не тільки як техніку для орання і розпушування грунту, а також для посіву зернових культур.

Сівалки зернові для міні трактора 2BFX з'явилися на ринку близько 5-ти років тому. За цей час вони зарекомендували себе як дуже витривала надійна техніка.

Картоплекопалка для мінітрактораСьогодні на ринку представлена ​​величезна кількість картоплекопалок навісних. Картоплекопалки для мінітракторів бувають одно-, двох-, трьох-, чотирирядні.

Пропонуємо плуги для міні трактора з посиленою рамою, механізмом точного регулювання плуга відносно поверхні поля, корпуси плуга з кутознімом і сталевими лемехами.

Кутознім - встановлюють на корпусах плугів для оранки грунтів, засмічених камінням. Він виконує роль предплужника, але зрізає тільки кут пласта під час руху його по відвалу.

Сівалка зернова для міні трактораЗа роки експлуатації зернові сівалки для мінітракторів 2BXF отримали дуже багато позитивних відгуків від користувачів. Серед основних переваг сівалки зернової дванадцятирядна можна назвати досить низьку ціну і високі показники витривалості і надійності.

Новини компанії

Ножі для грунтофрези

Ножі для грунтофрези…

З`явились у продажі ножі для грунтофрези!  …

Роторна косарка в Полтаві

Роторна косарка в Полтаві…

Роторна косарка -  ідеальни гат для фермера.…

Оновлення на складі мінітракторів!

Оновлення на складі мінітракторів!…

До уваги наших клієнтів, 18.05.2015 очікуємо на склад слідуючі моделі міні тракторів:…

Сівалка для мінітрактора

Сівалка для мінітрактора…

Сучасне навісне обладнання для міні трактора дозволяє використовувати міні трактор не тільки як техн…